OHS Skigo piirikunnalliset 1.osa

OHS Skigo piirikunnalliset 1.osa

11.12.2019

Sprintti vapaa

Virpiniemi

Lähtölista


© Oulun hiihtoseura Päivitetty 10.12.2019 kello 21.06
Kilpailun sarjat: M06; M08; N08; M10; N10; M12; N12; M70; M14; N14; M16; M18; N16; N18; NYL; N20; N35; MYL; M20; M35; M60
Kilpailijan lähtöaika Kilpailijan numero Nimi Seuran nimi
M06 Miehet 6 vuotta 0.5 km
18:00:00.00 1Reeti MäntyrantaOulun Hiihtoseura
Sarjaluettelo
M08 Miehet 8 vuotta 0.5 km
18:00:45.00 4Aaro HaapakoskiOulun Hiihtoseura
18:01:00.00 5Sauli UutinenOulun Hiihtoseura
18:01:15.00 6Otso KuorikoskiOulun Hiihtoseura
18:01:30.00 7Veikka SovaOulun Hiihtoseura
Sarjaluettelo
N08 Naiset 8 vuotta 0.5 km
18:02:00.00 9Iina MajavaHaukiputaan Veikot
18:02:15.00 10Juulia HarjuHaukiputaan Veikot
18:02:30.00 11Hilla MäättäOulun Hiihtoseura
18:02:45.00 12Milda TalonenOulun Hiihtoseura
Sarjaluettelo
M10 Miehet 10 vuotta 0.5 km
18:03:45.00 16Iiro NiemikorpiLimingan Niittomiehet
18:04:00.00 17Riko MäntyrantaOulun Hiihtoseura
18:04:15.00 18Aleksi UutinenOulun Hiihtoseura
Sarjaluettelo
N10 Naiset 10 vuotta 0.5 km
18:04:30.00 19Silja MajavaHaukiputaan Veikot
18:04:45.00 20Eevi JukaLaitasaaren Veto
18:05:00.00 21Sofi RintaLaitasaaren Veto
18:05:15.00 22Elena RyyttyOulun Hiihtoseura
18:05:30.00 23Eevi PuoskariOulun Hiihtoseura
Sarjaluettelo
M12 Miehet 12 vuotta 0.5 km
18:05:30.00 24Leo-Pekka OhtonenKuivasjärven Aura
18:06:00.00 25Nooa KarjalainenOulun Hiihtoseura
18:06:15.00 26Aleksi VuormaOulun Hiihtoseura
18:06:30.00 27Matias LatomaaOulun Hiihtoseura
18:06:45.00 28Niko LiuskaKempeleen Kiri
18:07:00.00 29Eino RyyttyOulun Hiihtoseura
18:07:15.00 30Arttu JuolaOulun Hiihtoseura
Sarjaluettelo
N12 Naiset 12 vuotta
18:07:45.00 32Aleksandra ErvastiOulun Hiihtoseura
18:08:00.00 33Inka RyyttyOulun Hiihtoseura
18:08:15.00 34Alina KyllönenOulun Hiihtoseura
18:08:30.00 35Emilia HakasalmiKuivasjärven Aura
Sarjaluettelo
M70 Miehet 70 vuotta 0.5 km
18:09:00.00 37Tapio PeltolaOulun Hiihtoseura
Sarjaluettelo
M14 Miehet 14 vuotta 1 km
18:09:30.00 39Passoja KalleOulun Hiihtoseura
18:09:45.00 40Passoja OttoOulun Hiihtoseura
18:10:00.00 41Eetu JuolaOulun Hiihtoseura
18:10:15.00 42Matias UusitaloIin Urheilijat
18:10:30.00 43Ronni MäntyrantaOulun Hiihtoseura
18:10:45.00 44Teemu HonkanenOulun Hiihtoseura
Sarjaluettelo
N14 Naiset 14 vuotta 1 km
18:11:15.00 46Saaga SassiIin Urheilijat
18:11:30.00 47Anni NaumanenOulun Hiihtoseura
18:11:45.00 48Lania KarimKempeleen Kiri
18:12:00.00 49Selma MäkäräinenOulun Hiihtoseura
18:12:15.00 50Nelli-Lotta KarppelinLimingan Niittomiehet
Sarjaluettelo
M16 Miehet 16 vuotta 1 km
18:12:30.00 51Tuomas LaurikainenKarihaaran Visa
18:12:45.00 52Pietarila MikkoOulun Hiihtoseura
18:13:00.00 53Juuso KinnunenOulun Hiihtoseura
18:13:15.00 54Roope SassiIin Urheilijat
18:13:30.00 55Eeli KujalaOulun Hiihtoseura
18:13:45.00 56Viljami YlilauriTaivalkosken Metsä-Veikot 85
Sarjaluettelo
M18 Miehet 18 vuotta 1 km
18:14:15.00 58Aappo MustonenTaivalkosken Metsä-Veikot 85
18:14:30.00 59Vilho KoivulaTaivalkosken Metsä-Veikot 85
Sarjaluettelo
N16 Naiset 16 vuotta 1 km
18:15:00.00 61Aino-Kaisa ParkkilaLimingan Niittomiehet
Sarjaluettelo
N18 Naiset 18 vuotta 1 km
18:15:30.00 63Peltola AadaOulun Hiihtoseura
18:15:45.00 64Ella PajalaOulun Hiihtoseura
Sarjaluettelo
NYL Naiset 1 km
18:16:15.00 66Maija OravamäkiOulun Hiihtoseura
18:16:30.00 67Maria VirpiOulun Hiihtoseura
18:16:45.00 68Maria HiivalaTeam Skiers
18:17:00.00 69Tanja KellokumpuTupoksen Tuisku
18:17:15.00 70Noora HolmströmIin Hiihtoseura
Sarjaluettelo
N20 Naiset 20 vuotta 1 km
18:17:45.00 72Seela PeuralahtiOulun Hiihtoseura
Sarjaluettelo
N35 Naiset 35 vuotta 1 km
18:18:15.00 74Jaako NiinaOulun Hiihtoseura
18:18:30.00 75Virve JouhtenKempeleen Pyrintö
Sarjaluettelo
MYL Miehet 1 km
18:19:00.00 77Petteri LaurénOulun Hiihtoseura
18:19:15.00 78Viljami VuorreOulun Hiihtoseura
18:19:30.00 79Samuli SchroderusOulun Hiihtoseura
18:19:45.00 80Santeri SchroderusOulun Hiihtoseura
Sarjaluettelo
M20 Miehet 20 vuotta 1 km
18:20:15.00 82Eino KoivulaTaivalkosken Metsä-Veikot 85
Sarjaluettelo
M35 Miehet 35 vuotta 1 km
18:20:30.00 83Jukka HinttalaHaukiputaan Veikot
18:20:45.00 84Juhani TimmerbackaOulun Hiihtoseura
18:21:00.00 85Jani OravamäkiOulun Hiihtoseura
18:21:15.00 86Kauko HeinikoskiIin Hiihtoseura
18:21:30.00 87Antti HenrikssonOulun Hiihtoseura
18:21:45.00 88Kari KokkoUtajärven Urheilijat
18:22:00.00 89Mika KauppinenOulun Hiihtoseura
18:22:15.00 90Juha LatomaaOulun Hiihtoseura
18:22:30.00 91Jukka OikarinenSuomussalmen Rasti
18:22:45.00 92Eero JuolaOulun Hiihtoseura
Sarjaluettelo
M60 Miehet 60 vuotta 1 km
18:23:15.00 94Jouko KarppinenUtajärven Urheilijat
Sarjaluettelo